Kontaktujte nás

Očekávejte odpověď do 24 hodin.

Adresa

Václava Klementa 175, Mladá Boleslav, 29301

Najčastější dotazy

Co je pojistenidoma.cz?

Společnost pojistenidoma.cz je vaše cesta, jak si zařídit pojištění domácnosti, pojištění vozidla, cestovní pojištění a pojištění domácího mazlíčka z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli mít znalosti trhu s pojištěním.

Jsme na trhu přes 10 let a máme zkušeností s tisícovkami individuálních řešení a klientů, kteří v nás mají důvěru.

Jak si můžu sjednat pojištění skrze portál pojistenidoma.cz?

Je to jednoduché, jděte na stránku Naše služby a zde vyberte o které z pojištění máte zájem. Vyplňte své kontaktní údaje a my se vám ihned nebo do jednoho pracovního dne ozveme.

Jak dlouho celý proces zabere?

Celý proces obvykle zabere 4 dny, ale může se stát, že to spolu zvládneme i za 1 den. Za celou dobu není nutné se osobně potkat, na komunikaci nám bude stačit email.

Proč si nemám sjednat pojištění u online srovnávačů, ale u Vás?

Online srovnávače vám hází univerzální nabídky, které ve skutečnosti nejsou pravdivé. Teprve po zadání Vašich údajů Vám bude volat zaměstnanec call centra, který Vám začne nabízet nějaké jiné, další, dražší nabídky, které Vám nemusí pasovat na míru. To se Vám u nás nestane. spokojenost a jistota správného pojištění je nám přednější, než provize.

U koho budu pojištěný?

Vybereme Vám tu nejlepší možnou nabídku, Vám konkrétně na míru. Pojištěný tedy budete i pojišťovny, která bude mít nejlepší nabídku pro Vaše potřeby.

Jaké ceny nabízíte oproti konkurenci?

Ceny pojištění vycházejí z našich nejlepších sazeb u pojišťoven a jsou tak nadprůměrným standardem na dnešním trhu. 

Jak bude probíhat placené pojistky?

Většinou se využívá platby inkasem nebo trvalým příkazem, nicméně dají se domluvit i jiné platební metody. Vždy se snažíme najít optimální variantu platební metody pro spokojenost našeho klienta.

Odkdy bude pojištění platné?

Pojištění nabyde v platnost dnem, který bude napsán ve smlouvě, což je den na kterém se společně dohodneme, aby se nestalo, že budete pojištěni moc brzo nebo moc pozdě.

Jak změnit pojišťovnu?

Pokud budete chtít změnit pojišťovnu, není problém. Stačí nás kontaktovat a my s Vámi najdeme jinou, lepší nabídku, pokud taková na trhu bude.

S kým mám řešit případnou pojistnou událost?

Pojistnou událost, pokud k ní bohužel dojde, je třeba řešit přímo s námi (dostanete na nás telefonický kontakt) nebo přímo s pojišťovnou. Vždy před uzavřením smlouvy vám předáme konkrétní telefonní čísla, na které je nejlepší volat z důvodu rychlosti.