Příběh pojistenidoma.cz

Příběh pojistenidoma.cz začíná v roce 2016, kdy jsme zjistili, že je na trhu poptávka po službě tohoto typu z důvodu nedůvěry lidí k finančním poradcům a online srovnávačům. nedůvěra je oprávněná, většina finančních poradců na klientovi chce jen vydělat a online srovnávače nejsou výjimkou.

Ukazujeme našim zákazníkům lepší a pohodlnější cestu k pojištění.

20 let na trhu

PojištěníDoma.cz vzniklo, jako výsledek vize zakladatelů společnosti (tady bych ideálně dal jména), kteří se na trhu finančního poradenství úspěšně pohybují více než 20 let. Středobodem našeho poradenského modelu jsou potřeby klienta a kvalitní služby pro něj. Spolupracujeme s množstvím prověřených finančních institucí, díky čemuž Vám můžeme nabídnout ty nejlevnější produkty na trhu. Online pojištění pro nás neznamená jen rychlé srovnání nabídek, náš přístup je komplexní. Poradci PojištěníDoma.cz dokáží vyřešit prakticky každou stiuaci a uspokojit každou potřebu klienta. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem!

Naše mise

Být zprostředkovatelem, který za Vás udělá veškerou práci, abyste nemuseli opustit pohodlí Vašeho domova. Váš komfort a naše nabídka Vám přímo na míru, která Vás vždy pokryje a nenechá Vás ve štychu je naší modlou.

Naše vize

Naší vizí je ukázat lidem lepší cestu pojištění bydlení, auta, mazlíčka a svého cestování. Chceme, aby se zákazník mohl soustředit na svůj život a nemusel se starat o služby, na které není expertem.

Spokojených klientů s pojištěním svého auta.

Spokojených klientů s pojištěním na domácnost.

Spokojených klientů s pojištěním na cesty.

Pojištění a míru

My nabídku zpracujeme, kompletně ji porovnáme napříč celým trhem a do dvou hodin se ozveme se smlouvou přímo pro Vás

What We Offer

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Praesent sapien massa, convallis 

Osobní přístup

Každého klienta řešíme individuálně dle jeho / její potřeb. Vždy zanalyzujeme všechny potřebné informace, a následně připravíme řešení na mírů daného klienta. Ctíme pravidlo, že každý člověk má individuální potřeby.

 

Pohodlí

Zanecháte nám zde na stránkách na Vás kontakt, a od té chvíle je už vše na nás. Kontakt zpracujeme a ozveme ohledně detailnějších informací a dalších krocích na cestě k úsporám.

Servis

Podpisem smlouvy nic nekončí. Naopak. Vše tím začíná. Začneme se za Vás starat o to, aby vše bylo v nejlepším pořádku. Budeme za Vás kontrolovat aktuálnost smluv a všechny potřebné věci. 

Provize není priorita

Jde nám hlavně o Vaši spokojenost a kvalitní pojistnou smlouvu. Pokud budete cítit nespokojenost, naši smlouvu Vám pomůžeme ukončit. Samozřejmě ale provizi dostaneme, je to naše práce. 

Aktualizace a kontrola

Pojistná smlouva má hlavně sloužit jako ochranu, pokud se stane to nejhorší. Není to tak, že by na ni člověk měl vydělávat. Nicméně, my se postaráme, aby jste vždy byli krytí.

Finanční úspora

Tím, že Vaše smlouvy přenecháte do rukou odborníků, finanční úspora se rozhodně dostaví. Každý den se potkáváme se smlouvami, kde lidé zbytečně platí za věci, které tam ani nemusí být.

Náš tým

Jsme Váš nový partner pro rychlé sjednání online pojištění dle Vašich potřeb. Nejsme intenetový srovnávač, za kterého hledá ceny pojištění robot. Nejsme ani neodbytný „pojišťovák” starého střihu. Zakládáme si na osobním přístupu, maximální profesionalitě a neustálé péči o naše klienty. 

Johanna Sparks

Founder and CEO

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla quis lorem

Justin Chapman

Sales

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla quis lorem

James Brenner

Customer Support

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla quis lorem

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář je nejsnadnější a nejrychlejší formou kontaktu.
Ozveme se Vám ihned nebo nejpozději v průběhu jednoho pracovního dne.